Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Światowa premiera LG Q6

Dzisiaj na globalnym rynku pojawił się nowy model LG. Producent obiecuje wygląd i ekran flagowca w smartfonie ze średniej półki. Co to oznacza?

Dotychczas tylko LG G6 był wyposażony w ekran Full Vision, a co za tym idzie jak najmniej ramek i proporcje 18:9. Wyświetlacz Q6 będzie miał przekątną 5,5″, jednak zajmie on ponad 75% przedniego panelu, dzięki czemu nie zwiększy to rozmiaru urządzenia. Dodatkowo jest zabezpieczony wytrzymałą metalową ramką, która ochroni urządzenie przed upadkiem.

Z tyłu znajdzie się obiektyw 13 Mpx, natomiast przedni aparat do selfie będzie mógł robić szerokokątne zdjęcia do 100°. Dodatkowo pojawi się nowa funkcja umożliwiająca robienie i udostępnianie kwadratowych zdjęć. Przyda się na pewno użytkownikom serwisów społecznościowych jak Instagram lub Facebook.

W środku znajduje się procesor Qualcomm Snapdragon 435 oraz wytrzymała bateria 3000 mAh. Całość działa na najnowszym Androidzie 7.1.1 Nougat.

W Polsce prawdopodobnie będzie dostępna wersja Q6 z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Natomiast w innych krajach pojawi się również wersja Plus z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz najmniejsza Alfa z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Nieznana jest jeszcze cena globalna wspomnianych wyżej modeli. Polską cenę LG Q6 poznamy prawdopodobnie jeszcze dzisiaj wieczorem na oficjalnej premierze urządzenia.

Source: Lgnews
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close