Święta dla aktywnych w Plush Mix

Święta dla aktywnych w Plush Mix

Ruszyła nowa, świąteczna kampania w Plush Mix. Akcja pod tytułem „Ruchy, ruchy” skierowana jest przede wszystkim do młodych i aktywnych osób, proponując im ciekawe zestawy i usługi bez limitu.

Kampania promuje pakiet składający się z Samsunga Galaxy Ace 4 wraz z opaską Activity Tracker, przedstawiając go jako idealną propozycję dla wszystkich, którzy chcą pozostać fit, a do tego rozmowy i SMS-y bez limitu już od 1 zł.

news-ulotka-plushmix3 Święta dla aktywnych w Plush Mixnews-ulotka-plushmix3 Święta dla aktywnych w Plush MixActivity Tracker to pasek na nadgarstek umożliwiający rejestrowanie wszelkiego rodzaju codziennej aktywności. Jest odpowiedzialny za wykrywanie ruchu i przesyłania danych bezprzewodowo do podłączonego za pomocą Bluetooth telefonu z dedykowaną do tego aplikacją Tracker. Na podstawie danych takich jak przebyty dystans, średnia prędkość oraz spalone kalorie program tworzy wykresy, obliczenia oraz porady umożliwiające dostosowanie zadań i ćwiczeń według własnego upodobania. Oprócz tego opaska ma funkcję informowania o nadchodzącym połączeniu lub wiadomości.

W świątecznej ofercie Plush Mix dostępny jest również zestaw Sony Xperia E3 wraz z opaską Sony Smartband, smartfon LG F60 w zestawie z głośnikiem Bluetooth My Music Angel oraz smartfony LG L65, Nokia Lumia 635, Huawei Ascend Y550 i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych Teleguru zaprasza do szczegółowej analizy oferty Plush Mix.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.23%
156 głosy
19.55%
112 głosy
27.75%
159 głosy
25.47%
146 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top