Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Jest szansa na Spotify dla Apple Watch

Dobra wiadomość dla posiadaczy Apple Watch, którzy chcieliby słuchać muzyki bezpośrednio ze smartwatcha. Już niedługo może się pojawić aplikacja Spotify dla inteligentnych zegarków Apple.

Może się wydawać dziwne, że nie pojawiła się jeszcze wersja Spotify przystosowana do Apple Watch. Twórca Andrew Chang planował nawet stworzyć własny odpowiednik muzycznego serwisu. Początkowo miała się nazywać Spotty, ale właściciele Spotify szybko zarzucili Changowi, że ta nazwa za bardzo przypomina pierwowzór. Ostatecznie Andrew Chang zdecydował się nazwać swoje dzieło Snowy. Prace nad aplikacją szły bardzo powoli i projekt prawdopodobnie by umarł śmiercią naturalną, gdyby właściciele Spotify nie odezwali się ponownie. Tym razem postanowili zatrudnić Changa do pracy nad oficjalną aplikacją dla Apple Watch.

Na tą chwilę wiadomo tylko, że aplikacja otrzyma wsparcie Siri, sterowanie za pomocą ruchów ręki oraz nowy interface. Nie ma pewności czy deweloperzy zostaną przy nazwie Spotify czy wersja na smartwatcha Apple otrzyma nazwę Snowy. Nie wiadomo też kiedy użytkownicy mogą się spodziewać premiery aplikacji.
Niestety przedstawiciele Spotify oraz Andrew Chang odmawiają jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.

Źródło: Engadget
Back to top button