TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile dla firm z opcją współdzielenia Internetu

T-Mobile dla firm z opcją współdzielenia Internetu

Przedsiębiorcy, którzy zamienią swój Internet stacjonarny na nielimitowany LTE i 3G od T-Mobile, zyskają możliwość współdzielenia mobilnego Internetu i przyłączania do usługi kolejnych kart SIM.

Nielimitowany Internet LTE i 3G z możliwością współdzielenia Internetu pomiędzy wieloma kartami SIM to jedna z nowości, jakie T-Mobile wprowadza dla małych i średnich firm przenoszących Internet stacjonarny do T-Mobile. Za tę ofertę przedsiębiorca zapłaci symboliczną opłatę w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy, a po tym okresie abonament będzie wynosić 59 zł netto. Dodatkowo, stali klienci mogą skorzystać z oferty SuperZestaw, która pozwala obniżyć rachunek o 10 zł netto miesięcznie. news-tmobile-dla-firm-internet-dzielony T-Mobile dla firm z opcją współdzielenia Internetu Wspólny pakiet Internetu dostępny jest również w zestawach 2 w 1 – klienci otrzymują dwa urządzenia wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Zestawy oferowane są w trzech wariantach: pakiet Internetu bez limitu za 129.99 zł miesięcznie ze smartfonem i routerem lub 30 GB ze smartfonem i tabletem (do wyboru urządzenia Huawei lub Samsung) za 99 zł. W każdej chwili istnieje możliwość przyłączenia do zestawu kolejnych kart SIM. Kolejną z wprowadzonych przez T-Mobile nowości ofertowych dla firm, to dwukrotnie zwiększone pakiety danych – do wyboru 10 GB i 60 GB dostępnych w ofercie Internet LTE dla biznesu z laptopem lub tabletem na raty.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
37.5%
3 głosy
25%
2 głosy
12.5%
1 głosy
25%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top