Wiadomości

T-Mobile dla firm – zwiększony pakiet danych i pół roku za złotówkę

T-Mobile prezentuje kolejne zmiany w ofertach dla firm. Tym razem klienci biznesowi, wybierający taryfy Jump! proFirma, otrzymają jeszcze większe paczki danych, a dodatkowo przez pierwszych sześć miesięcy abonament będzie obniżony od 1 zł.

T-Mobile, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, proponuje swoim klientom biznesowym więcej Internetu w taryfach S-XL. Zmiany prezentują się następująco: news-tmobile-dla_firm-oferta-internet W każdej chwili można także zwiększyć dostępny w taryfie limit o kolejne gigabajty. Każde dodatkowe 2 GB miesięcznie to koszt 5 zł. Pakietami opcjonalnymi można zarządzać elastycznie – ich wyłączenie jest możliwe w każdej chwili i obowiązuje do następnego cyklu rozliczeniowego. Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z oferty na 30 miesięcy – przez pierwsze 6 miesięcy abonament w każdej taryfie obniżony jest do 1 zł. Oferta jest kierowana do klientów przenoszących numer.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close