TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile dla firm – zwiększony pakiet danych i pół roku za złotówkę

T-Mobile dla firm - zwiększony pakiet danych i pół roku za złotówkę

T-Mobile prezentuje kolejne zmiany w ofertach dla firm. Tym razem klienci biznesowi, wybierający taryfy Jump! proFirma, otrzymają jeszcze większe paczki danych, a dodatkowo przez pierwszych sześć miesięcy abonament będzie obniżony od 1 zł.

T-Mobile, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, proponuje swoim klientom biznesowym więcej Internetu w taryfach S-XL. Zmiany prezentują się następująco: news-tmobile-dla_firm-oferta-internet T-Mobile dla firm - zwiększony pakiet danych i pół roku za złotówkę W każdej chwili można także zwiększyć dostępny w taryfie limit o kolejne gigabajty. Każde dodatkowe 2 GB miesięcznie to koszt 5 zł. Pakietami opcjonalnymi można zarządzać elastycznie – ich wyłączenie jest możliwe w każdej chwili i obowiązuje do następnego cyklu rozliczeniowego. Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z oferty na 30 miesięcy – przez pierwsze 6 miesięcy abonament w każdej taryfie obniżony jest do 1 zł. Oferta jest kierowana do klientów przenoszących numer.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
2 głosy
12.5%
1 głosy
37.5%
3 głosy
25%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top