TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile ma Bezpieczny Internet

T-Mobile ma Bezpieczny Internet

T-Mobile Polska otrzymał certyfikat „Bezpieczny Internet”, który przyznawany jest co roku przez prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Certyfikat to istotny dla klientów i firm telekomunikacyjnych znak jakości, potwierdzający przede wszystkim to, że operator zapewnia swoim użytkownikom możliwie najlepszą ochronę przed nadużyciami i wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie ochronę dzieci. Przyznawany jest na pełny rok kalendarzowy i przy spełnieniu warunków certyfikacji może być przedłużany na kolejne lata. Internet daje obecnie praktycznie nieograniczone możliwości – zarówno nauki, poznawania świata czy nowych ludzi. Wiele osób wie, jak korzystać z dobrodziejstw nowych technologii, jednak często może nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia czyhają w sieci. Dlatego w T-Mobile działania z zakresu bezpieczeństwa w cyfrowym świecie są podstawą realizowanej strategii CR firmy. Telekom prowadzi m.in. działania i kampanie edukacyjne, aby nauczyć korzystania z treści w Internecie w mądry i odpowiedzialny sposób.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30.77%
4 głosy
38.46%
5 głosy
7.69%
1 głosy
23.08%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top