Wiadomości

T-Mobile ma Bezpieczny Internet

T-Mobile Polska otrzymał certyfikat „Bezpieczny Internet”, który przyznawany jest co roku przez prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Certyfikat to istotny dla klientów i firm telekomunikacyjnych znak jakości, potwierdzający przede wszystkim to, że operator zapewnia swoim użytkownikom możliwie najlepszą ochronę przed nadużyciami i wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie ochronę dzieci. Przyznawany jest na pełny rok kalendarzowy i przy spełnieniu warunków certyfikacji może być przedłużany na kolejne lata. Internet daje obecnie praktycznie nieograniczone możliwości – zarówno nauki, poznawania świata czy nowych ludzi. Wiele osób wie, jak korzystać z dobrodziejstw nowych technologii, jednak często może nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia czyhają w sieci. Dlatego w T-Mobile działania z zakresu bezpieczeństwa w cyfrowym świecie są podstawą realizowanej strategii CR firmy. Telekom prowadzi m.in. działania i kampanie edukacyjne, aby nauczyć korzystania z treści w Internecie w mądry i odpowiedzialny sposób.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close