T-Mobile: Netflix w ofercie Supernet

Od soboty, 15 października, T-Mobile zaoferuje swoim klientom dostęp do Netflixa – największej na świecie platformy VOD.

T-Mobile Polska jest pierwszym operatorem mobilnym w Polsce, który podpisał umowę z Netflixem. W ramach aktualnej odsłony tej współpracy już od soboty pierwsi klienci oferty Supernet będą mogli korzystać bezpłatnie z zawartości serwisu. Docelowo T-Mobile zaoferuje integrację płatności za usługę i umożliwi rozliczenie jej na jednej fakturze.Pierwszymi, którzy skorzystają z Netflixa, będą klienci wybierający ofertę Supernet w opcji T3: otrzymają bezpłatny dostęp do zasobów serwisu przez 4 pełne miesiące. Treści będzie można oglądać w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Te same warunki są przewidziane dla aktualnych klientów T-Mobile (możliwa zmiana oferty bez wydłużania okresu obowiązywania umowy).Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci będą mogli zdecydować, czy chcą przedłużyć swoją subskrypcję i łatwo rozliczać ją ze swoim rachunkiem, co operator umożliwi z początkiem lutego 2017. Aplikacja Netflix będzie także preinstalowana od przyszłego roku na smartfonach z dystrybucji T-Mobile.Równolegle z uruchomieniem usługi, T-Mobile startuje z promującą ją kampanią reklamową. Na jej potrzeby przygotowane zostały trzy 15-sekundowe spoty reklamowe utrzymane w charakterystycznej, czarno-białej konwencji.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
20%
1 głosy
40%
2 głosy
40%
2 głosy
0%
0 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Wiadomości o vod

[mc4wp_form id="56821"]
Top