TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu LTE

T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu LTE

T-Mobile zaprezentował nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do Internetu w zasięgu LTE. Na klientów czekają proste pakiety Internetu mobilnego z routerami, tabletami i notebookami, a dodatkowo użytkownicy korzystający już z usług operatora otrzymają zniżkę w ramach Usług z Ulgą.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana klientom indywidualnym charakteryzuje się trzema taryfami z jeszcze większą ilością danych, niż do tej pory – od 10 GB za 39.99 zł do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69.99 zł. Decydując się na podniesienie kwoty abonamentu do 79.99 zł otrzymuje się natomiast nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję można być spokojny o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE. Oferta jest dostępna w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE i przy umowie na 24 miesiące. news-tmobile-nowa_oferta_internetu-lte T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu LTENową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – tabletami, takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49.99 zł, wraz z urządzeniami w cenie od 9 zł. Wybierając opcje za 79.99 zł, użytkownicy mogą się cieszyć nielimitowanym transferem danych w LTE. news-tmobile-nowa_oferta_internetu-lte T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu LTENowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer, jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe bonusy – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
42.86%
3 głosy
57.14%
4 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top