Wiadomości

T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu LTE

T-Mobile zaprezentował nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do Internetu w zasięgu LTE. Na klientów czekają proste pakiety Internetu mobilnego z routerami, tabletami i notebookami, a dodatkowo użytkownicy korzystający już z usług operatora otrzymają zniżkę w ramach Usług z Ulgą.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana klientom indywidualnym charakteryzuje się trzema taryfami z jeszcze większą ilością danych, niż do tej pory – od 10 GB za 39.99 zł do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69.99 zł. Decydując się na podniesienie kwoty abonamentu do 79.99 zł otrzymuje się natomiast nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję można być spokojny o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE. Oferta jest dostępna w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE i przy umowie na 24 miesiące. news-tmobile-nowa_oferta_internetu-lteNową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – tabletami, takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49.99 zł, wraz z urządzeniami w cenie od 9 zł. Wybierając opcje za 79.99 zł, użytkownicy mogą się cieszyć nielimitowanym transferem danych w LTE. news-tmobile-nowa_oferta_internetu-lte-1Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer, jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe bonusy – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close