Wiadomości

T-Mobile partnerem SnowFest 2016

T-Mobile został głównym partnerem tegorocznego festiwalu SnowFest 2016, który odbędzie się już 5-6 lutego w Zakopanem. Z tej okazji operator szykuje niespodzianki dla miłośników dobrej muzyki i zimowych szaleństw.

Zimowa Stolica Polski, czyli Zakopane –  w pierwszy weekend lutego zamieni się w najgorętsze miejsce w kraju. Na słynnej Wielkiej Krokwi odbędzie się trzecia edycja festiwalu SnowFest, łączącego dobrą muzyką i ekstremalne sporty zimowe. Na uczestników czekają dwa dni koncertów gwiazd światowego formatu, pokazy i widowiskowe zawody snowboardowe oraz imprezy After Party. W ramach partnerstwa T-Mobile na SnowFest 2016, na terenie festiwalu powstanie specjalna Scena T-Mobile. Na niej wystąpi jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek – Cleo. Oprócz tego pojawi się również Too Many T’S, Future Folk oraz Fair Weather Friends. Koncerty będą otwarte dla wszystkich, bez opłat i bez konieczności posiadania biletu. Natomiast w Strefie T-Mobile będzie można się zrelaksować i zregenerować, sięgając po rozgrzewające napoje. W sobotę w ciągu dnia na wszystkich pasjonatów zimowych emocji i prędkości będzie czekać zorbing – zabawa, w której uczestnik wchodzi do środka wielkiej kuli, dając się ponieść prędkości podczas zjazdu ze stoku. W tej rozrywce będą mogli wziąć udział użytkownicy oferty T-Mobile na Kartę, którzy doładują konto kwotą 25 zł. news-tmobile-snowfest2016-1 Wszystkie odbywające się na Scenie T-Mobile koncerty będą także transmitowane na żywo na oficjalnym kanale T-Mobile w serwisie YouTube.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close