Wiadomości

T-Mobile podpowiada jak odpowiedzialnie korzystać z Internetu i edukować najmłodszych

Internet stwarza coraz większe możliwości komunikacji i szybkiego dostępu do informacji, pozwalając najmłodszym na szybką edukację i twórczy rozwój. T-Mobile, włączając się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, przypomina co zrobić, by dziecko w sposób odpowiedzialny korzystało z sieci.

W Dniu Bezpiecznego Internetu, T-Mobile przypomina o dedykowanej stronie „W Cyfrowym Świecie”, na której każdy rodzic i opiekun znajdzie przydatne porady dotyczące odpowiedzialnego korzystania z nowych technologii. Na platformie znajdują się liczne informacje i wskazówki, które pokazują, jak w przystępny sposób można uczyć dzieci o zasadach bezpieczeństwa w Internecie. Działanie edukacyjne wspiera usługa „Dzieci w Sieci”, dzięki której rodzice zyskują większą kontrolę nad tym, co dzieci przeglądają w Internecie. Aplikacja dostarcza opiekunom wiele praktycznych rozwiązań, m.in. pozwala określić, jakie strony może odwiedzać ich dziecko oraz w jakich godzinach ma dostęp do Internetu. W ramach usługi kontrolą rodzicielską mogą zostać objęte wszystkie urządzenia (smartfony, tablety), które łączą się z mobilną siecią T-Mobile. Ochrona dotyczy konkretnego numeru, niepotrzebne są więc dodatkowe aplikacje na telefonie czy komputerze dziecka. Z usługi mogą skorzystać wszyscy klienci w cenie 4.99 zł miesięcznie. T-Mobile zapewnia ponadto swoim klientom możliwie najlepszą ochronę przed nadużyciami, o czym świadczy przyznany w styczniu 2016 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej certyfikat „Bezpieczny Internet”. Dokument stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa świadczonych przez operatora usług internetowych.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close