T-Mobile podsyca oczekiwanie na Samsunga Galaxy S6 swoją graficzną zapowiedzią

T-Mobile podsyca oczekiwanie na Samsunga Galaxy S6 swoją graficzną zapowiedzią

Nie tylko Samsung pomalutku i skutecznie dawkuje informacje o nadchodzącym flagowym smartfonie. Dołączył do niego T-Mobile, który na swojej stronie przyjmuje zapisy do biuletynu o Galaxy S6, ujawniając fragment urządzenia.

Ci, którzy zapiszą się do newslettera będą na bieżąco informowani o smartfonie, gdy zostanie on już oficjalnie pokazany i otrzymają powiadomienie w momencie rozpoczęcia jego przedsprzedaży. Operator już teraz daje pierwszy rzut oka na następce Samsunga Galaxy S5, choć patrząc na grafikę wydaje się, że przedstawia ona wariant Edge, co sugeruje (mniej „agresywne”) zagięcie ekranu. Wiemy natomiast, że Galaxy S6 Edge będzie miał wyświetlacz nawinięty z obu stron, czego niestety na tym zdjęciu nie widać.

news-tmobile-galaxys6-teaser T-Mobile podsyca oczekiwanie na Samsunga Galaxy S6 swoją graficzną zapowiedziąZapowiedź T-Mobile bawi się słowami i nosi bardzo pomysłową nazwę – „Six Appeal”, sugerując jego atrakcyjność wizualną, która w tym przypadku jest połączeniem metalowej obudowy ze znanym z Samsunga Galaxy Note Edge innowacyjnym panelem.

Do konferencji koreańskiego producenta na MWC w Barcelonie pozostał mniej niż tydzień. W trakcie Samsung Unpacked 2015 dowiemy się wszystkiego i po raz pierwszy oficjalnie ujrzymy zarówno Galaxy S6, jak i Galaxy S6 Edge.

Źródło: Android Central

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
42 głosy
26.19%
44 głosy
27.38%
46 głosy
21.43%
36 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top