Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

T-Mobile reklamuje najlepszą jakość sieci

Kinga Preis i Tomasz Kot wystąpią w ogólnopolskiej, szerokiej kampanii reklamowej T-Mobile. Będzie ona podkreślać zalety korzystania z sieci operatora i promować nowe oferty internetowe.

T-Mobile przygotował kampanię reklamową, która wystartuje 15 marca. Utrzymano ją w ramach znanej i świetnie przyjętej platformy „Hit od T-Mobile” W stylizowanym na teledyski filmach reklamowych nie mogło zabraknąć Tomasza Kota, któremu tym razem towarzyszy Kinga Preis. Muzyczny motyw przewodni stanowi przebój Tiny Turner – „Simply the Best”. Na potrzeby 2-miesięcznej kampanii przygotowane zostały 4 filmy reklamowe. W głównym spocie Tomasz Kot zachwyca się jakością sieci T-Mobile, śpiewając „po prostu the best”.
Kinga Preis również chce skorzystać z superszybkiego Internetu i symbolicznie przesiada się ze skutera na ścigacz. T-Mobile zachęca w ten sposób do przejścia do swojej sieci tych, którzy „kochają szybki net”. Główną reklamówkę zobaczymy w wersji 45- i 30-sekundowej.  Główną produkcje uzupełniają trzy 15-sekundowe spoty produktowe. Pierwszy z nich skupia się na ofercie Internetu domowego przeznaczonej dla klientów indywidualnych, której opłata abonamentowa została obniżona do 50% na cały okres trwania umowy. Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów: 10, 35 i 55 GB (odpowiednio za 19.99, 29.99 i 34.99 zł). Do dyspozycji jest też oferta no limit w cenie 79.99 zł na miesiąc.  Drugi klip reklamuje ofertę nielimitowanego Internetu przygotowaną z myślą o małych firmach, z której mogą korzystać pracownicy na kilku urządzeniach jednocześnie. Abonament miesięczny wynosi 59 zł.

Ostatni z tagów produktowych skupia się na atrakcyjnej promocji, którą T-Mobile przygotował z okazji kampanii. Zarówno nowi, jak i obecni klienci będą mogli bezpłatnie aktywować i przetestować na swoich smartfonach pakiet 1 TB Internetu. Pakiet ważny jest przez pełen okres rozliczeniowy. Aby skorzystać z tej propozycji wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści NET na numer 80008 lub zarejestrować się na stronie www.najlepszasiec.pl.

Źródło: T-Mobile

Tagi
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close