Wiadomości

T-Mobile: Roaming w UE bez dodatkowych opłat

T-Mobile zmienia cenniki usług roamingowych w UE po 15 czerwca br. Obowiązywać będzie zasada „Roam Like At Home”. Operator dołączył tym samym do Orange, pozwalając swoim klientom na korzystanie z pakietów krajowych również za granicą.

Od 15 czerwca br. wszyscy klienci abonamentowi jak i usług na kartę T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka skorzystają z nowej oferty roamingowej pozwalającej na wykorzystanie krajowych pakietów usług (pakiet danych zależny od wysokości abonamentu) również w Europejskim Obszarze Gospodarczym obejmującym kraje Unii Europejskiej oraz Islandię, Norwegię i Liechtenstein.

Przykładowo kupując jedną z ofert Supernet, abonenci otrzymają w opcji T1 za 29.95 złotych oprócz nielimitowanych rozmów dodatkowo możliwość wykorzystania 1.55 GB danych ze swojego krajowego pakietu w roamingu w UE, a w przypadku taryfy T3 za 79.95 złotych będą to nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 4.1 GB danych do wykorzystania miesięcznie w ramach abonamentu opłacanego w kraju.

Natomiast w ofercie T-Mobile na kartę z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietem 10 GB w kraju za 25 zł, w roamingu w UE klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 1.25 GB danych.

Dla przedsiębiorców, którzy korzystają z oferty Jump proFirma rozmowy, SMS-y i MMS-y w roamingu są nielimitowane, a pakiety danych zależnie od wysokości abonamentu wynoszą od 0.65 GB do 18.55 GB miesięcznie.

W ramach kontroli kosztów dostępu do Internetu pojawią się trzy opcje: zablokowanie transmisji danych w roamingu, dalsze korzystanie w cenie 4 groszy za 1 MB do wyczerpania pakietu krajowego lub kupienie nowego pakietu danych. Od 15 czerwca T-Mobile będzie oferował klientom dwa dodatkowe 7-dniowe pakiety danych w roamingu w UE: 0.5 GB za 19.99 zł, oraz pakiet Internetu bez limitu z prędkością do 256 kb/s za 39.99 zł.

Więcej informacji o zmianach i szczegółowe cenniki zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.

Source: T-mobile
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close