Wiadomości

T-Mobile: Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej ofercie dla firm

T-Mobile wprowadza nową, dedykowaną małym firmom ofertę z flagowym modelem Samsunga. W ramach taryfy proFirma NOVA, wraz ze smartfonem Galaxy S6 za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz 10 GB Internetu.

Klienci biznesowi, którzy z szerokiej oferty dostępnych w T-Mobile smartfonów wybiorą Samsunga Galaxy S6, mają teraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. W nowej taryfie proFirma NOVA przedsiębiorcy mogą rozmawiać i SMS-ować do wszystkich sieci bez limitu, a także otrzymują pakiet Internetu w wysokości 10 GB miesięcznie – wszystko to w pakiecie z jednym z najlepszych smartfonów na rynku za symboliczną złotówkę i przy abonamencie 119.99 zł. Dodatkowo, na obecnych klientów T-Mobile, przedłużających umowę czeka prezent w postaci stałego, comiesięcznego pakietu 200 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy wychodzące w roamingu w krajach EU.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close