Wiadomości

T-Mobile: Statystyka pokrycia LTE i nowy konkurs

T-Mobile poinformował, że w zasięgu jego sieci LTE znajduje się już 75% populacji naszego kraju. Z tej okazji przygotowano również specjalny konkurs, w którym do wygrania są smartfony Huawei Mate7, tablet Huawei MediaPad T1 oraz opaski Huawei Talkband B1.

Operator świętuje rok od uruchomienia technologii LTE i w związku z tym pochwalił się statystykami pokrycia zasięgiem w Polsce. Przy okazji, T-Mobile zapewnił, że 3/4 populacji to nie wszystko na co ich stać i możemy się spodziewać zwiększania zasięgu Internetu, przy zachowaniu równie wysokiej jakości usług. Z tematyką LTE jest też związany konkurs zorganizowany przez T-Mobile, który polega na tym, aby napisać na Twitterze w 140 znakach co fajnego można robić dzięki tak szybkiej transmisji danych, oznaczając w poście profil @ TmobilePolska i używając hasztagu #najlepszasiec. Operator zachęca też do załączenia zdjęcia z pomiarem Speedtest w technologii LTE, zrobione telefonem w sieci T-Mobile. Do wygrania są następujące nagrody:

Zwycięzcy będą wybrani pod kątem trafności, oryginalności i atrakcyjności odpowiedzi. Dla zainteresowanych – regulamin konkursu „Złap Najszybsze LTE”.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close