Wiadomości

T-Mobile wprowadza roczną umowę z telefonem i półroczną bez urządzenia

T-Mobile, oprócz ulepszonej oferty na taryfy Jump, przygotował dwie nowe propozycje – umowę na 12 miesięcy ze smartfonem lub na 6 miesięcy w opcji bez urządzenia.

Od dziś na www.t-mobile.pl klienci mogą skorzystać z nowości w ofercie operatora, czyli umowy na 12 miesięcy z telefonem – do wyboru m.in. Huawei Y6 i Samsung Galaxy J5 od 9 zł na start (telefon można wymienić po 8 miesiącach) – oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich, a także 5 GB Internetu w taryfie Jump Comfort. Drugą propozycją T-Mobile jest umowa na 6 miesięcy w opcji bez telefonu. W ramach oferty użytkownicy mogą korzystać z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci komórkowych oraz z pakietu 2 GB Internetu, a wszystko za 29.99 zł miesięcznie. Po upływie 6 miesięcy wystarczy podpisać aneks do umowy, aby utrzymać umowę na dotychczasowych warunkach. Osoby, którym zależy na nielimitowanych rozmowach także na numery stacjonarne, mogą wybrać tę opcję za 6 zł miesięcznie, a w przypadku nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów – za 10 zł miesięcznie. Nowe propozycje są skierowane do obecnych i nowych klientów T-Mobile oraz dostępne tylko w sklepie internetowym operatora.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close