Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

T-Mobile: Zostań gwiazdą reklamy lub wygraj smartfon Xperia X z abonamentem na dwa lata

T-Mobile uruchamia specjalną platformę T-Mobile Show i razem Agnieszką Szulim i Piotrem Kędzierskim zachęca do wspólnej zabawy, w której czekają ciekawe nagrody.

Dzień startu platformy to jednocześnie początek wakacji. Gospodarze – Agnieszka i Piotr- zachęcać będą na wszelkie sposoby, by pójść za ich przykładem i nagrać swoje wykonanie najnowszego Hitu od T-Mobile. Wystarczy wejść na stronę www.t-mobileshow.pl lub ściągnąć specjalną aplikację na Androida lub iOS, a następnie nagrać utwór w jednej z dwóch technik – karaoke albo lipsync. Wideo powinno oddawać szaloną, wakacyjną atmosferę – im bardziej będzie zabawne, tym lepiej. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a na najbardziej kreatywnych twórców czekają nagrody:

  • Nagroda dzienna – 200 zł
  • Nagroda tygodniowa – Sony Xperia X z abonamentem na 2 lata za darmo (taryfa Comfort)
  • Nagroda główna – udział w reklamie T-Mobile. Twórcy trzech najlepszych nagrań wezmą udział w 30-sekundowym klipie telewizyjnych, który zostanie wyemitowany w ramach kampanii reklamowej.

Dodatkowo przyznanych zostanie 50 dwuosobowych zaproszeń na koncert Avicii, który odbędzie się 15 lipca w Gdańsku. Projektowi towarzyszyć będzie kampania reklamowa w telewizji, radiu, internecie i sieciach społecznościowych.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close