Tabletowa oferta Samsunga poszerza się o nowy model z rodziny Galaxy Tab A (2016)

Tabletowa oferta Samsunga poszerza się o nowy model z rodziny Galaxy Tab A (2016)

Samsung zaprezentował nowy, kompaktowy tablet Galaxy Tab A (2016) w wersji 7-calowej, który określany jest jako świetna propozycja dla całej rodziny i dobre narzędzie do konsumpcji mediów.

Samsung Galaxy Tab A (2016) ma 7-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.3 GHz (1.5 GHz w wariancie LTE), 1.5 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci przeznaczonej na dane i aplikacje użytkownika, a także czytnik kart microSD (do 200 GB) i aparaty: główny 5 Mpix i przedni 2 Mpix. Urządzenie zasila bateria o pojemności 4000 mAh, mająca zapewnić jednorazowo do 10 godzin oglądania filmów i 11 godzin przeglądania Internetu. Zastosowany system operacyjny to Android 5.1 Lollipop.

W nowym Galaxy A (2016) została zainstalowana aplikacja Dziecko 4.0, która pozwala rodzicom kontrolować sposób korzystania z tabletu przez dzieci. Opiekunowie mogą regulować dozwolony czas zabawy z urządzeniem oraz dostęp do poszczególnych aplikacji i funkcji. Dorośli mogą też monitorować korzystanie z urządzenia dzięki generowanym przez nie raportom aktywności. Jednocześnie dzieci mają do dyspozycji zaprojektowany specjalnie dla nich ekran główny oraz mogą korzystać z takich funkcji i aplikacji jak: Kolorowanka i dziecięcy aparat fotograficzny, Player Kids, Kids Store czy aplikacje LEGO. Samsung Galaxy Tab A (2016) w wersji W-Fi kosztuje 599 złotych. Model wyposażony w modem LTE to wydatek rzędu 799 złotych.

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
66.67%
2 głosy
33.33%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top