Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Tajemnicza zapowiedź Xiaomi. Czyżby chodziło o Mi 6 Plus?

Na jutro zaplanowana jest tajemnicza premiera smartfona Xiaomi. Wszystko wskazuje na to, że może być to Mi 6 Plus.

Od początku tego roku chińska firma zaskakuje nas coraz ciekawszymi urządzeniami. Najpierw była biała wersja Mi MIX przedstawiona na CES 2017, później Redmi Note 4X oraz Redmi 4X, które narobiły nieco zamieszania na średniej półce cenowej. Następnie głośna premiera flagowego Mi 6. Nie zapominajmy też o Mi Max 2.

Najnowszy smartfon Xiaomi zostanie zaprezentowany już jutro, 11 lipca i zanosi się na kolejną sensację. Na oficjalnym koncie Xiaomi na Weibo pojawiła się właśnie tajemnicza grafika wskazująca na nowe urządzenie z 6 GB RAM. Nie jest to żadna sensacja, ponieważ znamy już co najmniej kilka smartfonów chińczyków z taką specyfikacją, między innymi Mi Note 2, Mi MIX oraz Mi 6. Jednak reklamowanie nowego smartfona w taki sposób, wskazuje na coś bardzo ważnego dla Xiaomi.

Specyfikacja

Na wspomnianym profilu pojawił się również filmik ze specyfikacją w języku chińskim. Można się z niego dowiedzieć, że tajemniczy smartfon będzie wyposażony w procesor Snapdragon z serii 800, ogromny ekran i szklaną obudowę 3D. Pojawia się też wzmianka o baterii 4000 mAh oraz aparacie z obiektywem 22 Mpx. Co nietypowe dla smartfonów Xiaomi, urządzenie ma obsługiwać sieć 4G, szybkie ładowanie oraz NFC.

Duży jak flagowiec

Wszystko to wskazuje, że mamy do czynienia z flagowcem. W dodatku od początkowo zapowiadano, że pojawią się co najmniej dwa warianty Mi 6, ale od czasu premiery podstawowej wersji modelu zobaczyliśmy jedynie potencjalny rozmiar Mi 6 Plus. Dlatego bardzo prawdopodobne, że może chodzić o większą wersję Mi 6. Wskazuje na to również szklana obudowa 3D, podobna do tej jaką zastosowano w podstawowym wariancie.

Na szczęście na odpowiedź nie będziemy musieli długo czekać i zagadka wyjaśni się już jutro (11 lipca). Czekamy!

Source: Gizmochina
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close