Wiadomości

Tani i powiększony – ZTE Kis 3 Max

Firma ZTE pokazała nowy model smartfona o nazwie Kis 3 Max. Parametry są przeciętne, ale za to cena – warta uwagi.

Na targach IFA 2014 firma ZTE zaprezentowała nowy model swojego smartfona ze znanej już wcześniej rodziny Kis. Telefon nazwany 3 Max jest propozycją dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy z jednej strony nie wymagają od smartfona cudów, z drugiej zaś nie chcą wydać na telefon fortuny.

KIS 3 Max został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.3 GHz oraz 4.5-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Niestety, telefon oferuje zaledwie 512 MB pamięci RAM, co może utrudniać korzystanie z kilku programów jednocześnie. Nie zachwyca też ilość pamięci na pliki – zaledwie 4 GB. Główny aparat w smartfonie wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, natomiast ten umieszczony na przedniej ścianie oferuje rozdzielczość 2 Mpix. Telefon obsługuje sieć 3G, ma także wbudowany GPS. Pełna specyfikacja modelu dostępna jest na stronie: https://teleguru.pl/telefony-przyszle/zte-kis-3-max–zapowiedziany-.

Cena KIS 3 Max wydaje się atrakcyjna – wynosi około 400zł. Telefon powinien pojawić się na polskim rynku jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: ZTE

Tagi

Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close