Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

TP-Link wyda smartfona z topową specyfikacją

TP-Link to nazwa kojarząca się głównie z urządzeniami typu routery i modemy, jednak producent ten ma w swojej ofercie również linię smartfonów Neffos. Dotychczas TP-Link skupiał się raczej na niskobudżetowych telefonach – według najnowszych informacji firma ma przygotować urządzenie na miarę miana flagowca.

Smartfon o nieznanej jeszcze nazwie będzie wyposażony w ekran o proporcjach 18:9 z zakrzywionymi krawędziami, który zajmie prawie cały front smartfona. Czytnik linii papilarnych znajdzie się z tyłu – tuż pod podwójnym aparatem (rozdzielczości obiektywów mają wynosić 20 i 16 MP). Rozdzielczość przedniego aparatu to 16 megapikseli. W roli procesora pojawi się Snapdragon 835, a ilość pamięci RAM wyniesie 6 GB.

To na razie wszystko, co wiemy o nowym smartfonie TP-Linka – zważając na to, że zazwyczaj telefony tej firmy były dość skromnie wyposażone, wydanie takiego modelu może sugerować dość sporą zmianę strategii firmy. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość w wyczekiwaniu na więcej informacji o urządzeniu.

Źródło: Tehnot
Back to top button