Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Twórcy Angry Birds przedstawiają Battle Bay

Jeśli znudziło wam się wystrzeliwanie kolorowych ptaków to mamy dla was coś zupełnie nowego. Rovio Entertainment , twórcy Angry Birds zapowiedzieli na 4 maja premierę Battle Bay, nowy wymiar gry w statki.

Dotychczas fińska firma wypuszczała kolejne wersje gier z kolorowymi ptakami. Mieliśmy wersję w świecie Star Wars, w kosmosie, w świcie wikingów lub w Rio. Rovio Entertainment postanowiło odstawić Angry Birds na chwilę na bok i pokazać nam coś nowego.

W Battle Bay gracz będzie miał swój mały stateczek, którego zadaniem będzie ostrzelanie stateczków przeciwników. Żeby nie było za łatwo gra będzie w trybie multiplayer, a więc naszymi wrogami będą inni gracze. Stateczki będzie można modyfikować, dodawać mocniejszą broń i inne ulepszenia. A wybór będzie spory: począwszy od armat, a skończywszy na granatach.

Niestety jak to zazwyczaj bywa w grach tego typu: nie ma nic za darmo. Oznacza to, że graczy czekają liczne mikropłatności. Nie wiadomo jeszcze czy będą miały znaczący wpływ na rozgrywkę. Lecz znając wcześniejsze zagrania Rovio możemy się spodziewać, że bez płacenia prawdziwych pieniędzy, nie będziemy mieli zbyt dużych szans na zostanie najlepszym graczem. Dodatkowo firma zapowiedziała liczne reklamy i linki do stron skierowanych do osób powyżej 13 roku życia.

Oficjalna premiera na systemy Android i iOS ma mieć miejsce 4 maja. Jednak jeśli się pospieszymy i zarejestrujemy wcześniej to mamy szansę dostać na początek 200 pereł, czyli podstawowej waluty w grze. Bonus ten na pewno zwiększy nasze szanse na dobry start. Zarejestrować się możemy poprzez stronę Battle Bay na Play Store.

Nowa gra Rovio Entertainment zapowiada się ciekawie, jednak w tym wypadku mikropłatności mogą przesądzić czy ma szansę wciągnąć nas na dłużej.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close