Wiadomości

Tysiące konsumentów przetestuje LG G4 przed premierą

LG ogłosił właśnie start nowej kampanii promocyjnej poświęconej swojemu flagowemu smartfonowi – G4. W ramach tej akcji firma rozda do testów cztery tysiące egzemplarzy urządzenia wybranym osobom z 15 różnych krajów.

Program testowy ruszył w Korei, ale już wkrótce trafi również do Turcji, Indonezji, Singapuru, USA, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii oraz Hong Kongu. Jak widać, Polacy zostali wyłączeni z akcji i nie dane nam będzie zapoznać się z LG G4 przed premierą. Zazwyczaj, producenci smartfonów wysyłają swoje produkty do konkretnych, renomowanych agencji, domów mediowych i indywidualnych osób związanych z branżą i pozwalają im testować urządzenie przed premierą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. W tym przypadku jest jednak inaczej, gdyż LG wybierze grupę czterech tysięcy osób spośród wszystkich tych, którzy zapiszą się do testów na oficjalnej stronie producenta lub na stronach społecznościowych poświęconych tej kampanii. Wybrani otrzymają G4 na okres 30 dni i w tym czasie będą musieli wykonać kilka zadań przydzielonych przez LG. Oczywiście będą mogli bez problemu wypowiadać się na temat smartfona w różnych serwisach, jak np. Facebook, ale nie ominie ich podpisanie specjalnej klauzuli poufności (NDA), która zabroni im pokazywania telefonu, przynajmniej przed premierą. LG G4 zostanie zaprezentowany 28 kwietnia. Wiemy o nim już dosyć dużo, w tym m.in. specyfikację modelu.

Źródło: Slash Gear

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close