TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Tysiące konsumentów przetestuje LG G4 przed premierą

Tysiące konsumentów przetestuje LG G4 przed premierą

LG ogłosił właśnie start nowej kampanii promocyjnej poświęconej swojemu flagowemu smartfonowi – G4. W ramach tej akcji firma rozda do testów cztery tysiące egzemplarzy urządzenia wybranym osobom z 15 różnych krajów.

Program testowy ruszył w Korei, ale już wkrótce trafi również do Turcji, Indonezji, Singapuru, USA, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii oraz Hong Kongu. Jak widać, Polacy zostali wyłączeni z akcji i nie dane nam będzie zapoznać się z LG G4 przed premierą. Zazwyczaj, producenci smartfonów wysyłają swoje produkty do konkretnych, renomowanych agencji, domów mediowych i indywidualnych osób związanych z branżą i pozwalają im testować urządzenie przed premierą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. W tym przypadku jest jednak inaczej, gdyż LG wybierze grupę czterech tysięcy osób spośród wszystkich tych, którzy zapiszą się do testów na oficjalnej stronie producenta lub na stronach społecznościowych poświęconych tej kampanii. Wybrani otrzymają G4 na okres 30 dni i w tym czasie będą musieli wykonać kilka zadań przydzielonych przez LG. Oczywiście będą mogli bez problemu wypowiadać się na temat smartfona w różnych serwisach, jak np. Facebook, ale nie ominie ich podpisanie specjalnej klauzuli poufności (NDA), która zabroni im pokazywania telefonu, przynajmniej przed premierą. LG G4 zostanie zaprezentowany 28 kwietnia. Wiemy o nim już dosyć dużo, w tym m.in. specyfikację modelu.

Źródło: Slash Gear

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
23.08%
3 głosy
30.77%
4 głosy
30.77%
4 głosy
15.38%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top