Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Usługi serwisowe dla klientów biznesowych Plusa

Plus we współpracy z Digital Care wprowadził do oferty nowe usługi dedykowane klientom biznesowym – „Serwis Wyświetlacza dla Firm” oraz „Serwis Urządzeń dla Firm”.

Pierwsza z usług gwarantuje ochronę samego wyświetlacza w telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach zakupionych w sieci Plus, a jej koszt to 4.06 zł netto miesięcznie. Wariant „Serwis Urządzenia dla Firm” jest bardziej rozbudowany i obejmuje nie tylko naprawę samego ekranu, ale również obudowy, aparatu i przycisków, czy naprawę w przypadku zalania sprzętu wodą. Jest on dostępny dla telefonów, smartfonów oraz tabletów, a miesięczny koszt wynosi 7.99 zł netto. W tej cenie klient ma również zagwarantowany darmowy dostęp do urządzenia zastępczego.

W obu wariantach naprawa jest realizowana przez Digital Care niezależnie od przyczyn uszkodzenia i bez konieczności uiszczania wkładu własnego. Na terenie kraju transport urządzenia do serwisu jest bezpłatny i odbywa się na zasadzie door-to-door. Usługa obejmuje jedną naprawę na 12 miesięcy i jest realizowana do wartości ceny zakupu urządzenia.

Klienci Plusa mają również dostęp do infolinii technicznej, portalu umożliwiającego zgłoszenie szkody online 24h na dobę oraz dedykowanej aplikacji SmartSkaner+, umożliwiającej weryfikację stanu technicznego urządzenia.

Źródło: Plus
Back to top button