Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Virgin Mobile pokazuje jak łatwo przenieść numer

Virgin Mobile wystartował z nową kampanią reklamową, zachęcającą do przeniesienia numeru do jego sieci i skorzystania z szerokiej oferty prepaid.

Kampania, w której po raz kolejny pojawia się popularna Gigababcia, w zabawny i pomysłowy sposób udowadnia, że proces przeniesienia numeru do Virgin Mobile jest niezwykle prosty. Operator przypomina też, że na każdego abonenta, który zdecyduje się zmienić sieć, czekają bonusowe paczki Internetu – przy pakiecie #DlaMnieSuper daje to nawet 13 GB miesięcznie. W przypadku pakietu #PełenLuz za 19 zł będzie to gratisowe 500 MB (łącznie 2.5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) w ofercie #BezLimitu za 29 zł, a 2 GB (razem 10 GB) przysługuje w pakiecie #Najlepiej za 39 zł.

Działania marketingowe obejmują spoty reklamowe i radiowe, reklamę w Internecie, a także OOH. Za koncepcję kreatywną kampanii, oprócz Virgin Mobile, odpowiedzialna jest agencja Lubię to – linked by Isobar. Produkcją spotu w reżyserii Piotra Onopy zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a postprodukcją Rio de Post. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare oraz iProspect.

Źródło: Virgin Mobile

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close