TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Virgin Mobile: Smartfon, pakiet #BezLimitu i karta kredytowa w ofercie łączonej

Virgin Mobile: Smartfon

Virgin Mobile, Samsung oraz Raiffeisen Polbank zaprezentowali nowatorską, łączoną ofertę, w ramach której klienci otrzymują usługę telekomunikacyjną, telefon oraz ich kredytowanie. Wszystko to bez umowy z operatorem i dodatkowych zobowiązań finansowych.

W ofercie zawarte są nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu LTE w Virgin Mobile, a do tego telefon marki Samsung z niską opłatą miesięczną na karcie kredytowej Raiffeisen Polbank. Możliwe jest wybór okresu kredytowania na 12 lub 24 miesiące. Kwota za całość usługi jest rozłożona po równo na wszystkie miesiące spłaty. Wysokość opłaty miesięcznej przy poszczególnych modelach smartfonów (24 miesiące kredytowania) prezentuje się następująco:

Wystarczy przejść do jednego z ponad 300 oddziałów Raiffeisen Polbank. Tam za pomocą aplikacji Virgin Mobile klient może wybrać jeden z oferowanych telefonów. W oddziale dana osoba składa wniosek o wydanie karty kredytowej Marstercard. To tzw. „karta dla początkujących” – nie ma za nią opłaty rocznej, a za miesiąc użytkowania płaci się 5 zł. Bez opłat można robić przelewy z konta karty i wypłacać gotówkę w bankomatach. Po podpisaniu umowy z bankiem, telefony z pakietem Virgin Mobile #BezLimitu oraz karta kredytowa zostaną przesłane na wybrany adres bezpłatnie.

Pakiet jest dostępny również online na stronie www.virginmobile.pl, na której można szybko przejść przez powyższe kroki. Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej.

Źródło: Virgin Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10%
1 głosy
10%
1 głosy
40%
4 głosy
40%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top