Wiadomości

Virgin Mobile: Smartfon, pakiet #BezLimitu i karta kredytowa w ofercie łączonej

Virgin Mobile, Samsung oraz Raiffeisen Polbank zaprezentowali nowatorską, łączoną ofertę, w ramach której klienci otrzymują usługę telekomunikacyjną, telefon oraz ich kredytowanie. Wszystko to bez umowy z operatorem i dodatkowych zobowiązań finansowych.

W ofercie zawarte są nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu LTE w Virgin Mobile, a do tego telefon marki Samsung z niską opłatą miesięczną na karcie kredytowej Raiffeisen Polbank. Możliwe jest wybór okresu kredytowania na 12 lub 24 miesiące. Kwota za całość usługi jest rozłożona po równo na wszystkie miesiące spłaty. Wysokość opłaty miesięcznej przy poszczególnych modelach smartfonów (24 miesiące kredytowania) prezentuje się następująco:

Wystarczy przejść do jednego z ponad 300 oddziałów Raiffeisen Polbank. Tam za pomocą aplikacji Virgin Mobile klient może wybrać jeden z oferowanych telefonów. W oddziale dana osoba składa wniosek o wydanie karty kredytowej Marstercard. To tzw. „karta dla początkujących” – nie ma za nią opłaty rocznej, a za miesiąc użytkowania płaci się 5 zł. Bez opłat można robić przelewy z konta karty i wypłacać gotówkę w bankomatach. Po podpisaniu umowy z bankiem, telefony z pakietem Virgin Mobile #BezLimitu oraz karta kredytowa zostaną przesłane na wybrany adres bezpłatnie.

Pakiet jest dostępny również online na stronie www.virginmobile.pl, na której można szybko przejść przez powyższe kroki. Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej.

Źródło: Virgin Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close