Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Wakacyjne promocje Play

Użytkownicy ofert na kartę w sieci Play mogą skorzystać z trzech nowych promocji – darmowego Tidala, tygodnia bez limitu GB oraz bezpłatnego pakietu internetowego 3 GB miesięcznie.

Od 30.06.2017 r. w Play na Kartę, Play Internet na Kartę oraz Play Mix możliwa jest aktywacja usługi Tidal Premium za darmo przez pół roku. Warunkiem skorzystania z oferty jest zalogowanie się w aplikacji mobilnej Tidal, kliknięcie „Wypróbuj”, a następnie wybranie dowolnego utworu i zaakceptowanie regulaminu oraz warunków promocji. Transmisja danych w usłudze jest płatna.

Aby korzystać z Tidala na iPhone’ach należy chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem, włączyć promocję, a po otrzymaniu SMS-a z loginem i hasłem do serwisu będzie można uruchomić aplikację wszędzie.

Więcej szczegółów w regulaminie oferty. W ramach wyjaśnienia warto dodać, że w oficjalnej komunikacji widnieje 3-miesięczny okres promocyjny usługi, lecz w rzeczywistości darmowy Tidal jest dostępny przez wspomniane 6 miesięcy.

Pozostałe dwie promocje sieci Play związane są z pakietami internetowymi:

  • Darmowy Internet na lato – 3 GB danych miesięcznie do 30.09.2017 r., łącznie 9 GB. Aktywacja kodem *111*870*1# lub w Play24. Regulamin promocji.
  • Tydzień bez limitu GB za 0 zł w Play Internet na Kartę – usługę można aktywować raz do 30.09.2017 r., wpisując w telefonie kod *111*869*1# lub za pośrednictwem Play24. Po 30 GB następuje obniżenie prędkości transferu. Regulamin promocji.
Źródło: Play
Back to top button