Wiadomości

Wiemy, które smartfony Samsunga i w jakim terminie otrzymają Androida 6.0 Marshmallow

Do sieci trafił harmonogram aktualizacji smartfonów Samsunga do Androida 6.0 Marshmallow. Pierwszy etap rozpocznie się już w grudniu.

Proces aktualizacji zostanie podzielony na trzy fazy. W pierwszej Androida 6.0 Marshmallow otrzymają Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus – nastąpi to już w grudniu. Miesiąc później system trafi na Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge, zaś w lutym 2016 roku na Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge. Na Galaxy S5 i Galaxy Alpha przyjdzie czas w bliżej nieokreślonym terminie. Aktualnie modele te oczekują na zatwierdzenie aktualizacji. Podobnie jest w przypadku każdego ze smartfonów ujętych w drugiej fazie – Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 oraz Galaxy E5. news-samsung-android_marshmallow-harmonogram-1 O trzeciej fazie, która powinna ruszyć tuż po zakończeniu wstępnych testów, póki co niewiele wiadomo. Więcej szczegółów zostanie zapewne ujawnionych w momencie potwierdzenia harmonogramu przez Samsunga.

Źródło: Times News

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close