Wikingowie szturmują Internet mobilny

Wikingowie szturmują Internet mobilny

Mobile Vikings zaprezentowało swoją ofertę Internetu na kartę, w którym klient dostaje pakiety internetowe w zmian za doładowania.

Jest to więc bardzo podobna oferta do Play Online na kartę, Orange Free na kartę, Nowy Plus Internet na kartę lub Internet na kartę w T-Mobile. W nich również klient otrzymuje Internet w zamian za doładowania, aczkolwiek propozycja Mobile Vikings trochę się różni.

Na pierwszy rzut oka widać, że klient w tym przypadku otrzymuje znacznie większe pakiety w porównaniu do zasileń tymi samymi kwotami w konkurencyjnych ofertach:

10 zł – 500 MB na 14 dni
20 zł – 3 GB na 31 dni
30 zł – 6 GB na 31 dni
50 zł – 14 GB na 60 dni

Szczególnie kuszący wydaje się ostatni wariant. Dla porównania, w Nowy Plus Internet na kartę taki pakiet wymaga doładowania za aż 100 zł, aczkolwiek jest on ważny 120 dni, czyli dwukrotnie dłużej. Niestety, w nowej propozycji Mobile Vikings jest spory haczyk – nie umożliwia ona telefonowania oraz wysyłania SMS-ów, czyli inaczej niż u konkurencji. Co więcej, środki z doładowań są natychmiastowo pochłaniane i nie można ich wykorzystać na dalszą transmisję danych. Z zalet tej oferty trzeba jednak wspomnieć, że zasilenie przed upływem ważności aktywnego pakietu powoduje wydłużenie jego aktywności.

Użytkownicy Internetu mobilnego Mobile Vikings mogą korzystać z infrastruktury 2G, 3G oraz LTE Play, a także 2G i 3G T-Mobile, co jest sporą zaletą względem Play Online na kartę.

Dokładna analiza niniejszej oferty pojawi się, gdy operator udostępni jej regulamin.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.15%
143 głosy
19.49%
99 głosy
28.15%
143 głosy
24.21%
123 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top