Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Wizualizacja Galaxy Note 8 na kolorowych renderach

W Sieci pojawiły się rendery przedstawiające wizualizacje wszystkich informacji jaki dotychczas mamy na temat Samsunga Galaxy Note 8. Dla lepszego zobrazowania przedstawiono je w różnych wersjach kolorystycznych. 

Autorem grafik jest Benjamin Geskin, który opublikował je na swoim profilu na Twitterze. Ze względu na to, że nie wiadomo na jakie rozwiązanie w kwestii skanera linii papilarnych zdecyduje się Samsung, autor przedstawił dwa warianty. Jeden uwzględnia sensor na tylnym panelu, podobnie jak w przypadku Galaxy S8 i S8+. Drugie rozwiązanie przedstawia tył urządzenia bez wspomnianego miejsca. Na przedstawionych zdjęciach widać wizualizacje różnych wariantów kolorystycznych oraz opcji położenia podwójnego obiektywu kamery.

Jednak przypominamy! Te grafiki przedstawiają jedynie wyobraźnię fanów na podstawie dostępnych w internecie informacji. Nie pochodzą one z żadnego wiarygodnego źródła, a już na pewno nie od Samsunga. Dlatego patrzmy na nie jako na ciekawostkę, a nie konkretne informacje na temat smartfona.

Source: Technobuffalo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close