Wkrótce zadebiutuje kolejny budżetowy smartfon od Asusa

Zgodnie z doniesieniami prosto z Tajwanu, Asus już niedługo zapowie nowy smartfon z niskiej półki cenowej – będzie nim ZenFone Go. Co wiemy o tym urządzeniu?

Asus ZenFone Go będzie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, a „pod maską” znajdzie się czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582, wspierany przez układ graficzny Mali-400 MP2 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane i aplikacje użytkownika przeznaczonych zostanie 8 GB wbudowanej pamięci. Zdjęcia i filmy będzie można wykonywać głównym aparatem 8 Mpix lub przednią kamerką 2 Mpix. ZenFone Go wspierać będzie tylko łączność 3G. Patrząc na zdjęcie przedstawiające model widać, że stylistycznie będzie podobny do innych propozycji z popularnej linii ZenFone i podobnie jak one, oferowany będzie w kilku pastelowych wariantach kolorystycznych. Aktualnie nieznana jest jednak jego cena, ale wszystko powinno wyjaśnić się już pod koniec tego miesiąca, kiedy to ma nastąpić oficjalna prezentacja smartfona.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
4 głosy
40%
4 głosy
10%
1 głosy
10%
1 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze