Wściekły zestaw z Angry Birds w Plusie

Wściekły zestaw z Angry Birds w Plusie

Plus przygotował specjalną promocję dla młodych użytkowników telefonów, oferując zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami w atrakcyjnych cenach.

JA+ Wściekły Zestaw to promocja, która będzie dostępna od 5 maja w dwóch planach taryfowych: JA+ Mix z telefonem oraz JA+ Rodzina ze sprzętem na raty. W ofercie Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung Galaxy J1 (2016), którego w zależności od wielkości miesięcznego doładowania można mieć od złotówki. Urządzenie można nabyć w jednym z trzech kolorów: białym, czarnym lub złotym. news-plus-mix-1 Wściekły zestaw z Angry Birds w Plusie news-plus-mix-1 Wściekły zestaw z Angry Birds w Plusie Ważnym elementem „Wściekłego zestawu” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych:

  • Rozciągliwe etui pasujące na każdy telefon
  • Słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds

Dodatkowo na stronie www.plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusu do gry Angry Birds Action oraz tapet i dzwonków. W ofercie JA+ Wściekły Zestaw dostępna przez 3 miesiące za darmo jest usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S”, dzięki której można sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się bliska osoba i zareagować na jej ewentualne wezwanie SOS. Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
8 głosy
50%
10 głosy
5%
1 głosy
5%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top