Współtwórca Androida publikuje przeciek dotyczący autorskiego smartfona

Andy

Jeden z twórców Androida, Andy Rubin, zapowiedział w styczniu, że wraz ze swoją nową firmą Essential pracuje nad projektem nowego smartfona. Pod koniec marca były prezes Android Inc. udostępnił na Twitterze tajemnicze zdjęcie, które przedstawia fragment telefonu.

Andy Rubin, współzałożyciel i były szef Android Inc., opublikował na Twitterze fotografię przedstawiającą nowoczesnego smartfona, nad którym pracuje wraz ze swoją firmą. Zdjęcie nie zdradza wiele. Widać na nim między innymi, że ekran urządzenia ma zaokrąglone rogi i jest otoczony bardzo cienką ramką. Z boku telefonu znajduje się fizyczny przycisk. Oprócz tego, że w rogu ekranu znajduje się informacja o godzinie, zasięgu i stanie baterii urządzenia, na ilustracji nie widać nic więcej. Również komentarz przy zdjęciu nie zdradza zbyt wiele: Andy Rubin napisał, że jest „bardzo podekscytowany faktem, że urządzenie nabiera kształtów” i chciałby przekazać je szerszym kręgom odbiorców.

Essential to firma, której celem jest tworzenie nowoczesnych urządzeń mobilnych i dedykowanego im oprogramowania. Zgodnie z informacjami krążącymi w sieci, przedsiębiorstwo zebrało w tych celach znaczną sumę pieniędzy. Jednym z inwestorów firmy jest m.in. SoftBank.

Źródło: Engadget

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top