Wiadomości

Wyciek specyfikacji Xiaomi Mi 8: ekran 6,2” z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Xiaomi Mi 8. Najnowszy chiński flagowiec będzie wyróżniać się kilkoma interesującymi cechami, które uczynią z niego bardzo ciekawe urządzenie. Do internetu trafił kolejny wyciek na temat Mi 8 – poznaliśmy nowe informacje na temat specyfikacji.

Smartfon wyposażony będzie w 6,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1 080 na 2 280 pikseli) – nieco większy niż przewidywany wcześniej wyświetlacz 6,01”. Czytnik linii papilarnych w Mi 8 ma być wbudowany w ekran. W roli procesora pojawi się Snapdragon 845 z 6 GB RAM-u. Ilość pamięci wewnętrznej to 128 GB. Dostępna ma być także wersja z 8 GB pamięci operacyjnej. Na tylnym panelu znajdą się 2 aparaty o rozdzielczości 16 i 20 megapikseli, zaś przedni obiektyw będzie rejestrować obraz w 16 MP. Smartfon będzie pracować pod kontrolą Androida 8.1 Oreo z nakładką MIUI. Pojemność baterii to 3 300 mAh.

Premiera Xiaomi Mi 8 została zaplanowana na 31 maja.

Source: Techenize
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close