TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Wycieki na temat nowego flagowca od ZTE

ZTE Nubia Z18 miała być pierwszym „bezramkowym” telefonem, jednakże czy jest tak na pewno? Wyciekły właśnie dokładniejsze informacje na ten temat.

Rynek smartfonów prześciga się w redukowaniu rozmiaru ramek na froncie telefonu. Ekran telefonu ma wypełniać sobą cały przód. Jednak wygląda na to że taka technologia nie jest jeszcze w pełni osiągalna. Producenci muszą zmagać się z wieloma problemami takiego rozwiązania. Fani oryginalnych telefonów kibicowali marce ZTE, która miała wypuścić nowy smartfon bez ramek.

gsmarena_003 Wycieki na temat nowego flagowca od ZTE

ZTE Nubia Z18 faktycznie posiada bardzo niewielkie ramki. Boczne są niemal niewidoczne, górna jest dosyć cienka i dolna też nie rzuca się w oczy. Jednakże takie rozwiązanie stworzyło nieoczekiwany problem firmie ZTE. Największym problemem jest brak miejsca na aparat frontowy. Najnowsze przecieki o ZTE Nubia Z18 to potwierdzają – telefon nie będzie posiadać przedniej kamery. Takie rozwiązanie we flagowcu wydaje się niezwykle ryzykownym ruchem, ciekawe jak klienci ZTE na to zareagują.

Źródło: GSM Arena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top