Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Wycieki na temat nowego flagowca od ZTE

ZTE Nubia Z18 miała być pierwszym „bezramkowym” telefonem, jednakże czy jest tak na pewno? Wyciekły właśnie dokładniejsze informacje na ten temat.

Rynek smartfonów prześciga się w redukowaniu rozmiaru ramek na froncie telefonu. Ekran telefonu ma wypełniać sobą cały przód. Jednak wygląda na to że taka technologia nie jest jeszcze w pełni osiągalna. Producenci muszą zmagać się z wieloma problemami takiego rozwiązania. Fani oryginalnych telefonów kibicowali marce ZTE, która miała wypuścić nowy smartfon bez ramek.

blank

ZTE Nubia Z18 faktycznie posiada bardzo niewielkie ramki. Boczne są niemal niewidoczne, górna jest dosyć cienka i dolna też nie rzuca się w oczy. Jednakże takie rozwiązanie stworzyło nieoczekiwany problem firmie ZTE. Największym problemem jest brak miejsca na aparat frontowy. Najnowsze przecieki o ZTE Nubia Z18 to potwierdzają – telefon nie będzie posiadać przedniej kamery. Takie rozwiązanie we flagowcu wydaje się niezwykle ryzykownym ruchem, ciekawe jak klienci ZTE na to zareagują.

Źródło: GSM Arena

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close