TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Wyciekła część specyfikacji Samsunga Galaxy A9

Wyciekła część specyfikacji Samsunga Galaxy A9

O Samsungu Galaxy A9 po raz pierwszy usłyszeliśmy w marcu tego roku. Wciąż wiadomo o nim dosyć niewiele, ale za sprawą Geekbench poznaliśmy kilka ciekawych szczegółów.

W bazie danych testu Geekbench pojawił się smartfon o oznaczeniu Samsung SM-A9000, co jasno wskazuje, z jakim modelem mamy do czynienia. Informacji na temat specyfikacji nie ma zbyt wiele, ale z tych, które zostały ujawnione wynika, że Samsung Galaxy A9 będzie wyposażony w nowy procesor Qualcomma – Snapdragon 620 (MSM8976), składający się z czterech rdzeni głównych Cortex-A72 i czterech pomocniczych Cortex-A53, działających w technologii big.LITTLE. Oprócz tego dostrzec możemy, że urządzenie ma 3 GB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą Androida 5.1.1 Lollipop, choć niewykluczone, że w momencie debiutu zostanie uaktualniony do najnowszej edycji Marshmallow. news-samsung-galaxy_A9-geekbench Wyciekła część specyfikacji Samsunga Galaxy A9 Z dotychczasowych informacji wiemy też, że Samsung Galaxy A9 będzie miał najprawdopodobniej ekran o przekątnej 6-cali oraz aparat z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix. Dzięki zastosowaniu wspomnianego układu firmy Qualcomm możemy ponadto spodziewać się obsługi wideo w jakości 4K i modemu LTE z prędkością pobierania do 300 Mbps i wysyłania do 100 Mbps. Aktualnie nieznana pozostaje cena i przewidywana data premiery smartfona. Powinien on zadebiutować na rynku razem z odświeżonymi modelami Galaxy A3, Galaxy A5 oraz Galaxy A7.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
3 głosy
33.33%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top