Wyciekły schematy iPhone’a 8: poznaliśmy wymiary i design nowego modelu Apple’a

iphone8schematy

Na chińskim portalu Weibo opublikowano zdjęcia przedstawiające schematy fabryczne tegorocznego flagowca z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Największą różnicą w kwestii wzornictwa jest prawie całkowity brak ramek; niestety wygląda na to, że nie znajdziemy tutaj zapowiadanego przez niektóre źródła czytnika odcisków palców wbudowanego w ekran urządzenia.

Wymiary nowego iPhone’a

Na tylnym panelu iPhone’a 8 znajdzie się podwójny aparat z fleszem LED, a pod nim widać logo Apple’a oraz skaner linii papilarnych TouchID. Zdjęcia schematów przedstawiają także wymiary nowego urządzenia firmy z Cupertino, które – pomimo większego ekranu (przekątna 5,8 cala) – są porównywalne z 4,7-calowym iPhone’em 7 i wynoszą 14,9 cm na 7,25 cm na 0,86 cm. Taki efekt został osiągnięty przez spore zmniejszenie ramek smartfona, co zdaje się być ostatnio najpopularniejszym trendem w produkcji telefonów. Przedstawione urządzenie zostało podpisane jako EVT03, co oznacza, że jest to trzecia wersja etapu Engineering Validation Test – czyli inżynieryjnego testu kontrolnego. Do wydania iPhone’a 8 jeszcze sporo może się zmienić, zarówno w kwestii wzornictwa, jak i wymiarów.

Trzy modele w 2017

W tym roku Apple wyda aż trzy iPhone’y. Wśród nich znajdzie się przedstawiony wyżej 5,8-calowy iPhone 8, a także para urządzeń kontynuująca tradycję nazewnictwa tej linii: 7S o przekątnej ekranu 4,7 cala oraz 7S Plus z przekątną 5,5”.

Źródło: 9to5mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
3 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top