Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Wyciekły zdjęcia nowych smartfonów Xperia

Sony produkuje smartfony z dobrą specyfikacją, które jednak na tle konkurencji wypadają słabo pod względem designu – przez dobre kilka lat producent nie wprowadzał konkretnych zmian w ich wyglądzie. Wygląda na to, że sytuacja ta ma zmienić się w ciągu najbliższego roku – wskazują na to zdjęcia nowych smartfonów Xperia, które właśnie przedostały się do sieci.

Nie wiadomo, czy fotografie są autentyczne – choć wyglądają na prawdziwe, nie wyklucza się, że mogą to być na przykład jedynie stworzone przez fanów rendery.  Jeśli zdjęcia przedstawiają rzeczywisty wygląd najnowszych smartfonów Sony Xperia, to wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku do odbiorców trafi zupełnie odświeżona wersja urządzeń z tej linii.

sony-xperia-flagship-640x449

Oprócz przykuwającego uwagę bezramkowego ekranu, smartfony zostaną wyposażone w podwójne aparaty fotograficzne. Powyższe zdjęcia przedstawiają dwa różne telefony Xperia. Warto zauważyć, że aparaty pierwszego z nich umieszczone są tuż obok siebie, co czyni urządzenie podobnym na przykład do iPhone`a 8 Plus. Natomiast drugim smartfonie aparaty są rozstawione z dala od siebie.

Źródło: Ubergizmo
Back to top button