Wyciekły zdjęcia obudowy Sony Xperii Z4

Wyciekły zdjęcia obudowy Sony Xperii Z4

Sony nie zapowiedziało Xperii Z4 na tegorocznych targach MWC, co może oznaczać, że smartfon nie był jeszcze gotowy do pokazania. Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia części obudowy następcy modelu Z3, ujawniając nieco szczegółów.

Fotografie potwierdzają, że Sony Xperia Z4 nie zrezygnuje ze znanej stylistyki OmniBalance, nie będzie też zbyt wielu zmian w kwestii wyglądu ramki urządzenia w porównaniu do poprzednika. Widać, że port microUSB został odsłonięty, potwierdzając brak zaślepki, co dla wielu oznaczało rezygnację z wodoodporności. Czy tak jest w rzeczywistości? Wątpliwe, gdyż podobne rozwiązanie znalazło się w wodoszczelnych Xperiach M4 Aqua i Z4 Tablet, które zadebiutowały na MWC 2015 w Barcelonie.

Rzeczony port zmienił też swoje położenie. Wcześniej znajdował się z boku, teraz przeniesiono go na sam dół. Identyczna sytuacja spotkała mikrofon. Z innych zmian wspomnieć można o braku złącza magnetycznego służącego do ładowania. Jedno ze zdjęć wskazuje natomiast na umieszczenie z jednej strony (jak w poprzedniku) portów na kartę pamięci microSD oraz nanoSIM, choć niektóre źródła donoszą, że Sony może zrezygnować z możliwości rozszerzania pamięci w smartfonie. Całość, według różnych informacji, ma być o 1 mm cieńsza, a wyświetlacz zachowa przekątną z Xperii Z3, a więc 5.2 cala. Reszty specyfikacji póki co można się jedynie domyślać. Raczej nie powinno zabraknąć procesora Snapdragon 810, 3 GB RAM czy aparatów o imponujących matrycach, ale w tej chwili to jedynie czyste spekulacje.

Źródło: Future Supplier

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
24.44%
44 głosy
26.11%
47 głosy
26.67%
48 głosy
22.78%
41 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top