Xiaomi Mi 8 na realnych zdjęciach dzień przed premierą

Nadchodzący flagowiec chińskiego giganta Xiaomi, czyli model Mi 8, był bohaterem tak wielu wycieków, że dzień przed premierą wiemy o nim już prawie wszystko. Do internetu trafiły kolejne informacje na temat urządzenia. Tym razem są to zdjęcia przedstawiające realny egzemplarz Mi 8 w całej okazałości.

Jak widać na zdjęciach, wzornictwo Xiaomi Mi 8 jest bardzo mocno inspirowane iPhone’em X. Wśród podobieństw między dwoma urządzeniami można znaleźć zaokrąglone rogi ekranu, wąskie ramki, a także – oczywiście – wcięcie w górnej krawędzi wyświetlacza. Nie zabrakło także opracowanej przez Xiaomi technologii trójwymiarowego rozpoznawania twarzy, będącej androidowym odpowiednikiem Face ID. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat, który – tak jak w przypadku iPhone’a X – został umieszczony w prawym górnym rogu urządzenia, a jego obiektywy są rozdzielone fleszem LED.

Xiaomi Mi 8 będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845 od Qualcomma, 6 lub 8 GB RAM-u oraz 128 GB miejsca na dane użytkownika. Rozdzielczości aparatów wyniosą 16 MP z przodu i 16+20 MP z tyłu. Całość będzie działać pod kontrolą Androida 8.1 Oreo z autorską nakładką MIUI 10.

Na razie nie mamy potwierdzonych informacji na temat ceny smartfona ani szczegółów dotyczących jego dostępności. W pierwszej kolejności urządzenie pojawi się oczywiście w Chinach, następnie trafiając na ważniejsze rynki na całym świecie.

Źródło: Slashleaks

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top