TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Xiaomi Mi 8 wyprzedany w pół minuty

Najnowszy flagowiec chińskiego giganta Xiaomi, Mi 8, został zaprezentowany tydzień temu. Dzisiaj natomiast odbyła się pierwsza sprzedaż tego urządzenia, przeprowadzana na zasadzie „flash sale” (kampania sprzedaży ograniczona czasowo). Smartfon już na samym starcie cieszy się wielką popularnością w swoim kraju – na wyprzedanie całego nakładu wystarczyło zaledwie 37 sekund.

Jednym z głównych powodów ogromnej popularności Mi 8 jest z pewnością stosunek ceny do użytych podzespołów. Smartfon jest oferowany w cenie 2 699 juanów chińskich, czyli nieco ponad 1 500 zł. W tej kwocie klienci otrzymują urządzenie z najnowszym Snapdragonem 845, 6 GB RAM-u, 6,2-calowym ekranem Super AMOLED o rozdzielczości 1 080 na 2 248 pikseli, oraz podwójnym aparatem 2 x 12 MP. Ilość pamięci wewnętrznej w bazowym modelu wynosi 64 GB, dostępne są także warianty z 128 i 256 GB miejsca na dane. Dodatkowo Mi 8 jest pierwszym smartfonem z Androidem, który oferuje znane z iPhone’a X trójwymiarowe rozpoznawanie twarzy.

Następny „flash sale” z Mi 8 w roli głównej zaplanowany jest na następny tydzień – odbędzie się 12 maja. Następnie smartfon zacznie powoli trafiać na inne rynki, w tym do Europy.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top