Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Xiaomi Mi Mix 2 – kolejny przeciek pokazuje tył urządzenia

Premiera bezramkowego Xiaomi Mi Mix 2 odbędzie się już za niecały tydzień. Do sieci wciąż przedostają się niepotwierdzone informacje dotyczące wyglądu i specyfikacji urządzenia. Kolejny przeciek przedstawia zdjęcie tyłu nowego Xiaomi.

Z poprzednich niepotwierdzonych informacji na temat Mi Mix 2 wynikało między innymi, że telefon będzie wyposażony w procesor Snapdragon 836 SoC, 6-calowy ekran i baterię o pojemności 4500 mAh. Ostatnio na zagranicznych stronach internetowych można było nawet przeczytać, że nowy bezramkowiec Xiaomi będzie mieć system operacyjny Android 8.0 Oreo. Teraz można zobaczyć, jak najprawdopodobniej będzie wyglądać tył Mi Mix 2.

Powyższe zdjęcie zostało opublikowane na chińskim portalu Weibo. Jeśli fotografia faktycznie przedstawia Mi Mix 2, to urządzenie ma ceramiczny panel tylny z dwoma okrągłymi otworami na górze, które sugerują albo podwójny aparat, albo czytnik linii papilarnych umiejscowiony tuż pod kamerą. Na dole obudowy nietrudno zauważyć podwójny głośnik i wejście USB.

Na potwierdzenie tego przecieku – jak i pozostałych nieoficjalnych wiadomości dotyczących smartfona – trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni: urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już 11 września.

Source: Gsmarena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close