Xiaomi Mi Mix 2 oficjalnie zaprezentowany

Mi-MIX-2-08

Xiaomi Mi Mix był jedną z technologicznych sensacji roku 2016. Działo się tak dlatego, że telefon był bezramkowy. Aktualnie tego rodzaju rozwiązanie nie jest niczym rewolucyjnym – producenci przyzwyczaili nas już do smartfonów bez ramek. Xiaomi zdaje sobie sprawę, że tym razem jego kolejny Mi Mix musi pokazać coś więcej.

Mi Mix 2 jest mniejszy niż jego 6,4-calowy poprzednik – przekątna „dwójki” liczy 6 cali. Dzięki temu dolna ramka w nowym Xiaomi jest odrobinę węższa. Na ramce ponownie umieszczono aparat przedni. Tył urządzenia został wykonany ze stylowej ceramiki. Tak samo było w przypadku pierwowzoru, choć producent zapewnia, że teraz materiał jest gęstszy, co czyni telefon odporniejszym na uszkodzenia mechaniczne.

Pod względem specyfikacji jest całkiem nieźle. Sercem nowego Xiaomi jest procesor Snapdragon 835. Smartfon ma 6 GB pamięci RAM i aparat o rozdzielczości 12 megapikseli. Urządzenie trafia do sklepów z trzema wariantami pamięci wewnętrznej: 64, 128 i 256 GB. Telefon zasila bateria o pojemności 3400 mAh. Nie jest to mało; faktem jest jednak, że pierwszy Mi Mix był wyposażony w akumulator o pojemności 4400 mAh. Najtańsza wersja Mi Mix 2 – czyli ta z 64 GB pamięci wewnętrznej – kosztuje równowartość 506 dolarów.

Do sprzedaży trafia również edycja specjalna nowego Xiaomi. Od standardowego wydania telefonu różni się ona przede wszystkim pamięcią RAM – ma jej aż 8 GB.

„Jedynka” była dostępna tylko w Chinach i okolicach. Nie wiadomo, jakie są plany producenta dotyczące sprzedaży Mi Mix 2.

Source: Phonearena

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top