Wiadomości

Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcji

Serwis Phonearena wszedł w posiadanie zdjęć, które rzekomo przedstawiają wyczekiwanego OnePlus 2. Chociaż ich jakość pozostawia nieco do życzenia, można dostrzec, że smartfon przypomina swojego poprzednika, ale jednocześnie wprowadza kilka dość istotnych zmian.

Na zaprezentowanych fotografiach widać, że OnePlus 2 doczekał się metalowego wykończenia, a jego ekran okalają dość wąskie ramki. Ciekawie prezentuje się tył urządzenia, na którym znajduje się aparat (większy niż u poprzednika) w towarzystwie diodowej lampy i czytnika linii papilarnych. Całość przypomina zeszłoroczny model One – producent najwidoczniej uznał, że jego design jest na tyle dobry, że nie warto wprowadzać w nim drastycznych zmian. news-oneplus2-2news-oneplus2-1OnePlus 2 ma być wyposażony m.in. w ekran o przekątnej 5.5-5.7 cala, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM, złącze USB Type-C  oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop. Oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się 27 lipca i co ciekawe, będzie można ją obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości, za sprawą gogli Google Cardboard.

Źródło: Phonearena

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close