TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcji

Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcji

Serwis Phonearena wszedł w posiadanie zdjęć, które rzekomo przedstawiają wyczekiwanego OnePlus 2. Chociaż ich jakość pozostawia nieco do życzenia, można dostrzec, że smartfon przypomina swojego poprzednika, ale jednocześnie wprowadza kilka dość istotnych zmian.

Na zaprezentowanych fotografiach widać, że OnePlus 2 doczekał się metalowego wykończenia, a jego ekran okalają dość wąskie ramki. Ciekawie prezentuje się tył urządzenia, na którym znajduje się aparat (większy niż u poprzednika) w towarzystwie diodowej lampy i czytnika linii papilarnych. Całość przypomina zeszłoroczny model One – producent najwidoczniej uznał, że jego design jest na tyle dobry, że nie warto wprowadzać w nim drastycznych zmian. news-oneplus2-2 Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcjinews-oneplus2-2 Zdjęcia OnePlus 2 zdradzają design smartfona i kilka jego funkcjiOnePlus 2 ma być wyposażony m.in. w ekran o przekątnej 5.5-5.7 cala, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM, złącze USB Type-C  oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop. Oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się 27 lipca i co ciekawe, będzie można ją obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości, za sprawą gogli Google Cardboard.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
37.5%
6 głosy
37.5%
6 głosy
18.75%
3 głosy
6.25%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top