Zimowa wyprzedaż w Orange

news-orange-wyprzedaz

W noworocznej promocji Orange klienci znajdą smartfony i tablety w obniżonych cenach. Posiadacze usług Orange Światłowód lub Neostrada będą mogli ponadto korzystać z abonamentu komórkowego nawet przez rok bez opłat, dzięki Orange Open Extra.

 

Do 9 lutego 2017 roku w ofercie Orange można kupić wiele urządzeń w cenach niższych nawet o 500 zł. Są one dostępne wraz z wybranymi planami abonamentowymi dla smartfonów – Smart Plan LTE, a w przypadku tabletów z planami Orange Free Net.

Promocyjne ceny łączą się z ofertą Orange Open Extra, w której posiadający lub zamawiający usługę internetu domowego – Orange Światłowód lub Neostradę – może otrzymać do roku abonamentu komórkowego za darmo, oszczędzając blisko 1400 zł. Przykładowo, wybierając Samsung Galaxy S6, którego koszt zakupu (suma pierwszej wpłaty i miesięcznych rat) został obniżony o 500 zł, móżna dostać rok bezpłatnego abonamentu o wartości 74.99 zł miesięcznie, czyli 899.88 zł w ciągu roku. Razem oszczędność wynosi 1399.88 zł przy umowie na 24 miesiące.

W promocyjnych cenach są również:

Dla klientów internetu mobilnego są natomiast dostępne:

 

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top