Zmiany w cennikach usług roamingowych w Plusie

news-plus-roaming

Plus przypomina o nadchodzących zmianach w roamingu w UE i publikuje zaktualizowane cenniki usług.

Z dniem 15 czerwca 2017 roku nastąpi zmiana cen usług świadczonych przez Plusa w roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu: wykonanie połączenia odebranie połączenia, wysłanie SMS, wysłanie lub odebranie MMS, transmisja danych.

W przypadku połączeń przychodzących w roamingu, cena ulega obniżeniu do poziomu cen jednostkowych za korzystanie z tych usług w kraju, wskazanych w nowych cennikach. W przypadku połączeń przychodzących, cena zostaje obniżona do poziomu krajowych cen jednostkowych, w ramach przyznanego okresowego limitu (limit roamingowy), po przekroczeniu którego do ceny doliczana jest dopłata, określona na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady.

Dla usług transmisji danych, bez podanej w cennikach stawki jednostkowej, została określona ilość danych przysługujących abonentowi do wykorzystania w roamingu w obrębie UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu w danym okresie, po przekroczniu którego zostaje naliczona ustawowa dopłata.

Nowe ceny podane są w poniższych dokumentach:

Cennik do usług

Więcej informacji oraz regulaminów znajduje się na tej stronie – http://www.plus.pl/aktualnosci-i-komunikaty/informacje-o-zmianie-cennikow-czerwiec-2017.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top