Wiadomości

Zmiany w Orange na kartę – tańszy pakiet no limit + GB

Od teraz klienci Orange na kartę mogą zakupić usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” w nowej, niższej cenie.  

Za wersję 31-dniową zapłacimy 25 zł. Dotyczy to zarówno nowych i obecnych klientów Orange, jak również przenoszących swój numer.

W rozwiązaniu dla przenoszących numer otrzymuje się 35 GB na 31 dni. Z kolei liczba gigabajtów przyznawana stałym klientom wynika ze stażu w Orange na kartę – 15 GB do roku stażu, 17 GB między rokiem a trzema laty, a powyżej 3 lat – 20 GB.

W przypadku cyklicznej wersji pakietu, w każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia klient dostaje o 1 GB więcej niż w miesiącu poprzednim.

Usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” można aktywować w Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange Go i Orange Free na kartę.

Source: Orange
Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close