Znamy cenę LG V30 na naszym kontynencie

lg-v30

Od kilku tygodni spekuluje się na temat wyceny smartfona V30 przez LG. Znane są już szczegóły dotyczące ceny w Korei Południowej, a teraz poznaliśmy również ile będzie trzeba zapłacić za ten model w Europie. Drogo? Tanio? Oceńcie sami.

Według plotek pochodzących zza Odry najnowszy produkt LG ma kosztować niespełna 900 euro, a w sklepach zadebiutuje dopiero w listopadzie. Źródła mają opierać się na informacjach, które wyciekły ponoć bezpośrednio od jednego z pracowników LG. Warto przygotować się na to, że w naszym kraju urządzenie będzie nieco droższe.

Przypomnijmy, że zaprezentowany na tegorocznych targach IFA model V30 oferuje użytkownikowi wysoką wydajność dzięki układowi Snapdragon 835 z ośmioma rdzeniami i zegarek 2,5 GHz. Procesor wspierany będzie przez 4 GB pamięci operacyjnej, a producent na pliki przygotował 64 GB pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 2 TB. Obraz ma być wyświetlany na 6-calowym ekranie P-OLED pracującym w rozdzielczości 2880 x 1440 pikseli przy ppi wynoszącym 537.

LG chwali się, że ich urządzenie będzie robić rewelacyjne zdjęcia. Ma to być możliwe dzięki matrycy 16 megapikseli oferującej laserowy autofokus, EIS, OIS oraz przesłoną f/1.6. Przednia kamerka z optyką 5 megapikseli pozwoli na wykonywanie nagrań w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Całość zasili ogniwo o pojemności 3300 mAh obsługujące technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

lg-v30-3-850x481 Znamy cenę LG V30 na naszym kontynencie

 

 

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
3 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top