Wiadomości

Znamy ceny Apple Watch w Polsce

Apple ujawniło polskie ceny smartwatcha Apple Watch. Zegarek dostępny jest w wielu różnych modelach, w cenach rozpoczynających się od 1699 złotych.

Apple Watch oferowany jest w trzech wersjach – każda przeznaczona dla innej grupy klientów i dostępna z kopertą o wielkości 38 i 42 mm. Do tego dochodzą m.in. inne warianty kolorystyczne, co łącznie daje 40 modeli. Najtańszy jest Apple Watch Sport z aluminiową kopertą i sportowym paskiem z tworzywa sztucznego, którego ceny kształtują się na poziomie 1699 zł za wariant 38 mm i 1949 zł za 42 mm-ową wersję. W tym przypadku do wyboru jest 12 różnych modeli. Znacznie więcej należy zapłacić za Apple Watch’a z kopertą ze stali nierdzewnej, którego Apple proponuje, w zależności od rozmiaru (38 lub 42 mm) oraz rodzaju paska/bransolety (m.in. skórzany i bransoleta mediolańska), w kwotach od 2749 do 5449 zł. W tej edycji dostępnych jest 20 modeli. Zdecydowanie najwyższe są ceny Apple Watch Edition z kopertami z 18-karatowego złota, którego można nabyć w jednym z ośmiu wariantów. Już przy okazji premiery i rozpoczęcia sprzedaży urządzenia na innych rynkach wiedzieliśmy, że będzie ona oscylowała w granicach kilkudziesięciu złotych. Tak też jest w rzeczywistości, gdyż najtańszy model z tej serii z kopertą 38 mm i sportowym paskiem to wydatek rzędu 47 000 zł. Potem mamy opcję z kopertą wielkości 42 mm za 57 000 zł, a najwięcej należy zapłacić za zegarki z różnokolorowym paskiem i klasyczną klamrą – od 70 000 do 80 000 zł.

Źródło: Apple

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close