Znamy ceny modułów do LG G5

LG podzieliło się informacjami na temat opcjonalnych modułów, dzięki którym rozszerzymy możliwości smartfona G5. Najtańszy komponent kosztuje 35 dolarów.

Już 4 kwietnia na półkach sklepowych pojawi się długo wyczekiwany LG G5. Smartfon od tygodnia można zamawiać w ramach przedsprzedaży w cenie 2899 złotych. W prezencie otrzymuje się również słuchawki firmy Bang & Olufsen o wartości 850 złotych. W pudełku zabraknie natomiast dodatkowych modułów, które są jednym z ciekawszych elementów flagowca. Ich ceny – do tej pory owiane tajemnicą – zostały w końcu ujawnione. Na początek oferowane będą trzy z nich: rozszerzający możliwości fotograficzne LG Cam Plus za około 85 dolarów (w przeliczeniu z koreańskiego wona), cyfrowo-analogowy przetwornik LG Hi-Fi Plus za 160 dolarów oraz dodatkowa bateria za 35 dolarów. news-lg-g5-2 Znamy ceny modułów do LG G5 W przyszłości powinniśmy poznać kolejne moduły do LG G5. LG zachęca wszystkich zainteresowanych do podsyłania własnych pomysłów i tworzenia nowych komponentów. Więcej szczegółów na ten temat ma zostać przedstawione na zbliżającej się konferencji dla deweloperów.

Źródło: Android Central, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
1 głosy
0%
0 głosy
25%
1 głosy
50%
2 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top